Volná místa

Rozpočtář/ka stavebních prací

Společnost EGEM s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici rozpočtář/rozpočtářka stavebních a zemních prací, který/á bude zpracovávat projekční rozpočty stavebně - montážních činností pro zákazníky z oblasti energetiky.

Pracoviště:

  • Praha - Chodov

Náplň práce

  • zpracování rozpočtů a kalkulací stavebních a zemních prací do projektové dokumentace

Požadujeme:

  • vzdělání SŠ/VŠ stavebního zaměření
  • dobrou znalost výkresové dokumentace

  • znalost práce s produkty MS OFFICE
  • zkušenosti s tvorbou rozpočtů stavebně-montážních činností
  • zkušenosti s prací v programu KROS

Nabízíme:

  • motivující mzdové ohodnocení dle praxe a zkušenosti
  • zázemí velké společnost
  • možnost dalšího profesního vzdělávání
  • pět týdnů dovolené ročně
  • jazykové kurzy
  • flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • mobilní telefon, notebook
  • třináctý plat

Kontakt: Mgr. Romana Antlová,  romana.antlova@egem.cz, tel.: +420 387 008 256

kategorie: Volná místa, Praha
Dolní navigace