Volná místa

Konstruktér v útvaru statiky se zaměřením na základy

Inženýrsko-dodavatelská společnost rozvodných zařízení pro elektroenergetiku se specializací na zařízení VVN a ZVN přenosové a distribuční soustavy přijme do týmu v Praze zkušené konstruktéry, ale též absolventy nebo studenty posledních ročníků VŠ.

Pracoviště v Praze

Náplň práce, co vás čeká:

  • výpočty, konstrukce a kreslení stožárových a základových konstrukcí venkovních elektrických vedení  110, 220 a 400 kV

Požadujeme:

  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
  • znalost práce PC, ACAD
  • vzdělání - SPŠ stavební (výhodou)
  • angličtina, němčina (výhodou)
  • vhodné i pro absolventy
  • nástup možný IHNED

Nabízíme:

  • hodnocení odpovídající zkušenostem
  • zázemí velké společnosti
  • široké možnosti osobního rozvoje a vzdělávání
  • stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek
  • zaměstnanecké benefity

Kontakt: Mgr. Romana Antlová, romana.antlova@egem.cz, tel.: +420 387 008 256

kategorie: Volná místa, Praha
Dolní navigace