Volná místa

Referent/-ka nabídek

Společnost EGEM s.r.o. hledá nového kolegu/kolegyni na pozici referenta/referentky nabídek, který/á bude pro zákazníky z oblasti energetiky a průmyslu zpracovávat nabídky stavebně-montážních činností pro zařízení vysokého, velmi vysokého a zvlášť vysokého napětí.

Lokalita - České Budějovice

Co vás čeká:

-         zpracování nabídek na stavebně – montážní činnosti v energetice a průmyslu, zejména na dodávku a montáž transformoven VN, VVN a ZVN

-         oceňování elektromontážních prací

-         příprava a kompletace kvalifikačních dokladů pro účast ve veřejných zakázkách

-         komunikace se zákazníky

Požadujeme:

-         spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

-         vzdělání – SŠ/VŠ-obor elektrotechnický (elektroenergetika, silová elektrotechnika, apod.)

-         velmi dobrou znalost práce v MS Office (MS Excel, MS Word)

-         zkušenosti s tvorbou cenových nabídek výhodou

-         znalost AJ, NJ výhodou

-         řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Pozice je vhodná i pro absolventy!

Nabízíme:

-         motivující mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností

-         zázemí silné a stabilní společnosti

-         pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

-         5 týdnů dovolené ročně

-         příspěvek na stravování formou stravenek

-         možnost dalšího profesního vzdělávání

-         jazykové kurzy

-         mobilní telefon, notebook

-         13. plat

V případě zájmu své odpovědi společně s životopisem zasílejte na personální oddělení paní Mgr. Romaně Antlové, romana.antlova@egem.cz, tel. +420 387 008 256.

Dolní navigace