Celá ČR

Elektromontér - vedoucí práce

Pracoviště

  • celá ČR, možnost práce na zahraničních zakázkách

Co vás čeká

  • montáž, zapojování, kontroly a rekonstrukce elektrických rozvodů v budovách a průmyslových objektech
  • zapojování rozvaděčů, ovladačů, jističů, transformátorů, usměrňovačů, zásuvek, spínačů, přepínačů, světelných spotřebičů a dalších součástí elektroinstalací
  • připojování strojů a elektrických zařízení.
  • montáž a rekonstrukce systémů elektrického osvětlení
  • práce na elektrických zařízeních ve vypnutém stavu (VVN), v blízkosti zařízení pod napětím (VVN) a práce pod napětím NN (do 1000 V), práce ve výškách a ve vynucených polohách
  • elektromontážní práce a dílčí i celkové řízení montáží zařízení průmyslového a energetického charakteru
  • montáž a rekonstrukce venkovních elektrických rozvoden a vedení
  • montáž kabelového vedení a kabelových souborů
  • montáž a zapojování měřicích přístrojů a souprav pro měření a kontrolu odběru elektrické energie
  • vedení pracovní skupiny na stavbě

Požadujeme

  • vzdělání – SŠ (maturita), obor elektro - dle NSK „elektrikář – silnoproud“ (kód: 26-51-H/02)
  • osvědčení - vyhláška 50/1978 Sb. - minimálně §7 - 8
  • osvědčení ČKAIT
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ výhodou

Další požadavky

  • praxe v oboru 6 let
  • spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
  • dobré mzdové ohodnocení dle praxe a zkušeností
  • dovolenou v délce 5 týdnů
  • příspěvek na stravu – stravenky, diety
  • jazykové kurzy a další odborné vzdělávání
  • služební vozidlo, mobilní telefon a notebook
  • roční odměny, prémie ze zakázek
  • zázemí silné a stabilní společnosti

Své odpovědi a strukturované CV zasílejte na adresu: romana.antlova@egem.cz

  • Kontakt: Mgr. Romana Antlová, tel.: +420 387 008 256
Dolní navigace