Praha

Projektant transformoven a vedení pro elektro nebo stavební část

Inženýrsko-dodavatelská společnost rozvodných zařízení pro elektroenergetiku se specializací na zařízení VVN a ZVN přenosové a distribuční soustavy přijme do týmu v Praze projektanty. Může se jednat o zájemce z řad zkušených projektantů, ale i absolventů nebo studentů posledních ročníků VŠ. Dále projekční činnost postupně rozšiřujeme o projekty pro napěťovou hladinu VN a NN.

Náplň práce – co vás čeká:

* projektování transformoven a vedení VVN 110 kV, 220 kV a 400 kV – část elektro
* nebo projektování transformoven VVN 110kV, 220 kV a 400 kV – stavební část
* vypracování různých stupňů projektové dokumentace
* koordinace prací v rámci projektových činností
* projednávání dokumentace se zákazníkem
* komunikace s externími subjekty
* technické konzultace

Požadujeme:

* spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost
* vzdělání – SŠ/VŠ, obor elektrotechnický (elektroenergetika, silová elektrotechnika apod.)

* nebo vzdělání – SŠ/VŠ, stavební zaměření (pozemní stavby, geodezie)
* znalost práce s běžným SW, znalost ACAD výhodou
* řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič

Nabízíme:

ohodnocení odpovídající praxi a zkušenostem

* zázemí velké společnosti

* široké možnosti osobního rozvoje a vzdělávání

* stabilitu zaměstnavatele včetně dlouhodobého zajištění zakázek

zaměstnanecké benefity

Pracoviště v PRAZE

V případě zájmu zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis na adresu: romana.antlova@egem.cz

kategorie: Volná místa, Praha
Dolní navigace